Qingdao Delite precision mold Co., Ltd

profesjonalny dostawca różnych form opon!

Strona główna
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Qingdao Delite precision mould CO, LTD,. Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
dobra jakość Forma opony na sprzedaż
dobra jakość Forma opony na sprzedaż
To dobry dostawca, mają terminowość dostaw i wysokiej jakości formy, jestem bardzo zadowolony z tej współpracy. Dzięki za dobrą obsługę.

—— Mr. DEEP MAINI

Bardzo dobrze. Przyszedłem do ich fabryki i są one bardzo surowe pod względem jakości formy, jest to dla mnie ogromne wrażenie.

—— Pan Erik K

Jakość jest lepsza niż zamówiłem u innego dostawcy w ubiegłym roku. Mimo że cena jest nieco wyższa, ale jest znacznie wartsza niż cena.

—— Pan Paulose V

Im Online Czat teraz
1 2 3 4 5

  • Linia produkcyjna
    Qingdao Delite Precision Mould Co Ltd zajmuje 10000 metrów kwadratowych. Przyjmujemy komputer steruje automatyczną energią elektryczną i cyfrowym sprzętem przetwarzającym, aby upewnić się o jakości. Firma przeszła międzynarodową certyfikację systemu zarządzania jakością ISO9001-2008. Jakość naszych form została sprawdzona i udowodniona przez wiele znanych fabryk opon w Chinach i innych krajach. Do tej pory nasze produkty były eksportowane do wielu krajów, takich jak Stany Zjednoczone, Indie, Sri Lanka, południowo-wschodnia Azja, Niemcy, Japonia, Korea Południowa, Brazylia i inne kraje i regiony.

  • OEM / ODM
  • R
Szczegóły kontaktu
Qingdao Delite precision mould CO, LTD,.

Osoba kontaktowa: Mr. Cao

Tel: 86-0532-87889854

Faks: 86-0532-87889137

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)