Qingdao Delite precision mold Co., Ltd

profesjonalny dostawca różnych form opon!

Strona główna
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Qingdao Delite precision mould CO, LTD,.

Orzecznictwo
dobra jakość Forma opony na sprzedaż
dobra jakość Forma opony na sprzedaż
To dobry dostawca, mają terminowość dostaw i wysokiej jakości formy, jestem bardzo zadowolony z tej współpracy. Dzięki za dobrą obsługę.

—— Mr. DEEP MAINI

Bardzo dobrze. Przyszedłem do ich fabryki i są one bardzo surowe pod względem jakości formy, jest to dla mnie ogromne wrażenie.

—— Pan Erik K

Jakość jest lepsza niż zamówiłem u innego dostawcy w ubiegłym roku. Mimo że cena jest nieco wyższa, ale jest znacznie wartsza niż cena.

—— Pan Paulose V

Im Online Czat teraz

Qingdao Delite precision mould CO, LTD,.

1 2 3
Qingdao Delite precision mould CO, LTD,. Qingdao Delite precision mould CO, LTD,. Qingdao Delite precision mould CO, LTD,.

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Delite
Coroczne wyprzedaże : 50 Million-100 Million
pc Export : 80% - 90%
Krótkie wprowadzenie Delite

Qingdao Delite Precision Mould Co Ltd znajduje się u podnóża góry Lao, która ma piękny krajobraz i jest dobrym miejscem. Jest to gardło wchodzenia i wychodzenia z Qingdao, a także zawias drogowy i siedziba międzynarodowego lotniska --- dzielnica Chengyang, w której transport jest dogodny na lądzie, morzu i powietrzu, a położenie geograficzne jest niezwykle wznoszące.

 Qingdao Delite Precision Mould Co Ltd jest profesjonalną firmą, która koncentruje się na badaniach i projektowaniu rodzajów form opon.  Nasza firma została założona w 1999 roku, który zajmuje 10000 metrów kwadratowych, nasza firma wprowadziła wielu techników wysoki poziom tej branży i ustanowiliśmy kompletny proces produkcji form.  Przyjmujemy komputer steruje automatyczną energią elektryczną i cyfrowym sprzętem przetwarzającym, aby upewnić się o jakości.  Firma przeszła międzynarodową certyfikację systemu zarządzania jakością ISO9001-2008.  Jakość naszych form została sprawdzona i udowodniona przez wiele znanych fabryk opon w Chinach i innych krajach.  Do tej pory nasze produkty były eksportowane do wielu krajów, takich jak Stany Zjednoczone, Indie, Sri Lanka, południowo-wschodnia Azja, Niemcy, Japonia, Korea Południowa, Brazylia i inne kraje i regiony. 

Nasz produkt formowy obejmuje: formy do opon rowerowych, formy do opon do rowerów elektrycznych, ATV Formy do opon piaszczystych, ATV do trawników do opon, formy do motocykli, formy do opon z pianki PU, kosiarki do opon z PVC, formy do lekkich opon i pół-stali forma opony do meridianów, pełna forma do opon, forma do opon OTR i duża forma do opon OTR itp.

Nasza firma zawsze angażuje się w badania i rozwój nowych projektów i nowych technologii. Istnieje wiele technologii, które uzyskały patent na wynalazek krajowy i międzynarodowy. Dzięki nowej technologii i wynalazkowi Delite rozwija się jako wiodąca firma technologiczna w branży form wtryskowych.

Przykład naszych patentów poniżej:

  • Wielopierścieniowe opony rowerowe i opony typu E-bike, które wykorzystują pęknięcia do wydmuchu powietrza, osiągnęły wiodący poziom na świecie.

  • "Samoutwardzalna stała forma opony z systemem mocowania pierścienia" uzyskała patent w Chinach i innych krajach.

  • "Samodzielna forma z litej opony ze sprężyną w górnej formie zyskała patent Chin.

"Jakość to życie, klient jest krwią " to zasada usługi tej firmy, a zadowolenie klientów jest naszym odwiecznym dążeniem.

Produkt wysokiej jakości to złoty klucz do otwarcia rynku. Doskonała i doskonała obsługa posprzedażna jest podstawą do utrzymania stabilnego rynku. XXI wiek to epoka, w której współistnieją szanse i wyzwania. Nasza firma opracuje doskonałe produkty o wysokiej technice, wysokim wymaganiu i wysokim standardzie. Bądźmy w rękę i rozwijajmy się dzięki współpracy "win-win".

Szczegóły kontaktu
Qingdao Delite precision mould CO, LTD,.

Osoba kontaktowa: Mr. Cao

Tel: 86-0532-87889854

Faks: 86-0532-87889137

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)